Lepší místo k životu.

Rozvoj správným směrem

Některé obce prudce rostou a potřebují nové služby a místa pro setkávání. Jiným zase chybí hřiště, školy a školky, aby přitáhly mladé rodiny a zastavily ubývání obyvatel. Ta vaše třeba potřebuje novou knihovnu, upravit náves nebo postavit hasičskou zbrojnici. Ať jsou vaše výzvy jakékoliv, umíme vám s nimi pomoci.

Nemusíte přijít jen s hotovým zadáním. Rádi s vámi budeme řešit koncepty a strategii rozvoje. Pomůžeme vám vybrat z mnoha možností tu, která vaši obec posune tím správným směrem.

 • 4 velké realizace

  >

  Vytoužený dětský hospic, inovativní městská knihovna, oblíbená mateřská škola, oceňované sociální byty. Naše stavby se sociálním přesahem, které už slouží svým komunitám.

 • 400+ mil. korun

  >

  Vnímáme odpovědnost, kterou s sebou nesou veřejné prostředky a stavby dotahujeme do zdárného konce. Máme za sebou koordinaci projektů za stovky miliónů korun.

 • 20+ intervencí

  >

  Kavárny, lávky, altány, stezky, úpravy nábřeží, parkoviště a návsi. Spousta drobných staveb ve veřejném prostoru, které se možná nedostanou na titulní stránky časopisů, ale dobře slouží tisícům lidí v obcích po celé republice.

S kým už jsme spolupracovali

Brno

 • 2024 - Dům pro Julii - dětský hospic

Šlapanice

 • 2024 - Mateřská škola

Rožnov pod Radhoštěm

 • 2023 - Městská knihovna

Brno - Bosonohy

 • 2023 - Nové centrum

Ivančice

 • 2023 - Muzeum Alfonse Muchy

Bílovice nad Svitavou

 • 2020 - Sociální byty

S čím umíme pomoci

Vy víte nejlépe, kam chcete svoji obec posunout. My najdeme řešení. Budeme s vámi od prvního nápadu až po stříhání pásky.

>

Koncepce rozvoje a ověřovací studie

Domy a veřejná prostranství nejsou cílem, ale nástrojem změny - mají řešit potřeby obyvatel a pomáhat obcím růst a prosperovat. Proto nejdřív zkoumáme potřeby vaší obce, promýšlíme koncepci rozvoje a vytváříme ověřovací studie. Díky tomu společně najdeme řešení, které dává největší smysl, a vytvoříme kvalitní zadání pro budoucí projekty.

>

Architektonické studie a projekty

Vytváříme soudobé, propracované a dobře odůvodněné návrhy domů i veřejných prostranství. Dodáme vám architektonickou studii s věrnými vizualizacemi, kompletní projekt pro povolení i dokumentaci pro výběr dodavatele a provádění stavby. Naše návrhy nekončí na papíře, ale zlepšují život ve skutečných městech i vesnicích.

>

Prezentace a participativní projekty

Veřejné stavby s sebou nesou velkou odpovědnost a potřebují podporu zastupitelstva i budoucích uživatelů. Umíme k našim projektům připravit participativní workshopy, řízené diskuse a prezentace pro veřejnost i volené zástupce. Hledáme propojení ve veřejné sféře a spolupracujeme s agenturami, které váš záměr dostanou k těm správným lidem.

>

Financování

Víme, že obecní rozpočty jsou napjaté a stavby se bez dotačního financování často neobejdou. Jsme proto zvyklí spolupracovat s experty na dotace a připravovat projekty tak, aby mohly co nejlépe využít financování z krajských, státních i evropských fondů. Můžeme zprostředkovat zapojení odborníků, kteří se dotačními projekty dlouhodobě zabývají.

Ukázky
projektů