Bytové domy v netypických lokalitách.

Bydlení s charakterem

U návrhů hledáme rovnováhu mezi architekturou, charakterem místa a zastavitelností pozemku. Budeme s vámi řešit místní specifika i cílové skupiny, pro které stavíte. Díky tomu dokážeme najít řešení i pro netypické lokality v zastavěném území.

Udržitelná ekonomika projektu

Rozumíme tomu, že vaše projekty musí dávat ekonomický smysl. Proto klademe velký důraz na chytré vnitřní dispozice, kvalitní společné prostory a to, jak dům komunikuje se svým okolím.
Díky tomu se nám daří vytvářet bytové domy, které mají jednoduše rozpoznatelnou kvalitu a vlastní charakter. Lépe se pak vysvětlují i prodávají a dobře se v nich bydlí.
Nenavrhneme vám ten nejlevnější generický blok bytů na poli za městem. Jestli ale máte specifický pozemek a ambici postavit kvalitní bydlení, které nebude trnem v oku sousedům, jsme pro vás ti praví.

 • Strategie a koncepty

  >

  Zadání řešíme ze široka - zvažujeme limity lokality, charakter místa i cílové skupiny. Jsme vaším partnerem při hledání toho správného zadání.

 • Prezentace návrhů

  >

  Naše návrhy dokážeme vysvětlit a prezentovat nejen vám, ale i samosprávám, investorům a dalším stakeholderům.

 • Všechny fáze projektu

  >

  Jsme s vámi během všech fází. Vypracujeme analýzy pro ověření investičního záměru. Vytvoříme architektonickou studii, návrh interiérů i podklady pro prezentaci projektu. Zajistíme a zkoordinujeme projekty pro povolení a provádění stavby a budeme řešit i autorský dozor přímo na stavbě.

 • Inženýrská činnost

  >

  K našim projektům umíme zajistit kompletní inženýrskou činnost. Předběžná projednání záměrů i podklady pro povolení stavby.

Ukázky
projektů